Kas yra dantų laminatės?Dantų laminatės

Dantų laminatės arba „venyrai“ tai yra ypač plonos (0,3 – 0,5 mm storio), individualiai pritaikytos plokštelės, kuriomis dengiamas priekinis danties paviršius. Laminatės gaminamos laboratorijoje iš itin aukštos kokybės keramikos.

Dažniausiai dantų laminatės naudojamos atkurti nusidėvėjusius ar pažeistus dantis. Laminačių pagalba atstatoma arba patobulinama dantų forma, spalva, sumažinami tarpai tarp dantų. Šis protezavimo būdas yra laikomas prabangesne estetinio plombavimo alternatyva. Šis gydymo būdas nėra pigus. Tačiau tai jūsų investicija daugeliui metų, nes laminačių pagalba galite ilgam turėti holivudinę šypseną. Ši technologija jau tapo populiaresne nei pigesnė alternatyva – estetinis plombavimas.

Laminačių pagalba About Smile odontologijos klinikoje galime sukurti nuostabią, natūraliai ir sveikai atrodančią Jūsų šypsena.

Dantų laminatės – pagrindiniai privalumai

  • Natūralumas ir estetika. Dantų laminatės yra pralaidžios šviesai ir atspindi danties natūralumą, net ir koreguojant jo atspalvį. Laminatės yra itin plonos todėl vizualiai nėra matomas dirbtinis pokytis, dantys atrodo itin natūraliai ir estetiškai. Ypač svarbu, kad laminačių forma būtų preciziškai pagaminta atsižvelgiant į veido, burnos ir danties  anatomiją
  • Atsparumas. Laminatės dėvisi mažiau nei plombinė medžiaga, kokybiškai pagamintos ir uždėtos laminatės neturi polinkio kaupti maisto, keisti spalvos ar prarasti blizgesio.
  • Preciziškumas. Jūsų dantų atkūrimas laminatėmis yra aukšto profesionalumo ir kompetencijos reikalaujanti paslauga. Ypatingai svarbu tinkamai, atsižvelgiant į paciento individualumą, sumodeliuoti būsimų dantų formą, pozicionavimą, parinkti spalvą. Būtent dantų restauracija laminatėmis leidžia mūsų specialistų komandai atskleisti ir perteikti savo preciziškumą iki dėmesį mažiausioms detalėms.
  • Minimalus danties paviršiaus šlifavimas. Laminatės tvirtinamos prie minimaliai nušlifuoto danties paviršiaus. Dėl minimalaus šlifavimo procedūra nesukels perteklinio diskomforto ar skausmo, taip pat nebus sužalota Jūsų natūralaus danties struktūra.
  • Atsiperkanti ilgalaikė investicija. Dantų laminatės pasižymi ilgaamžiškumu, nereikalauja perteklinės priežiūros, ilgus metus išlaiko savo estetines ir mechanines savybes.

Dantų laminatės

Kodėl verta pasirinkti About Smile odontologijos kliniką dantų laminačių gamybai?

Mūsų klinikoje rasite kompetenciją, kokybę ir patirtį. Dantų restauracija laminatėmis yra klinikos protezuojančios vyr. gydytojos Birutės Šlekienės stiprybė ir aistra. Gydytoja yra sukaupusi ilgametę patirtį įvairaus sudėtingumo ir apimties (nuo pavienių dantų iki pilnos šypsenos, apačioje pateikiama keletas atliktų darbų pavyzdžių) dantų restauravime laminatėmis, mūsų klinikoje pritaikė geriausias praktikas bei atrinko tik laiko patikrintas aukštos kokybės medžiagas bei dantų technikų laboratorijas su kuriomis bendradarbiaujame. Galite jaustis užtikrinti, kad pateksite į aukščiausios kvalifikacijos specialisto rankas, užsiregistruokite konsultacijai ir nebeliks jokių abejonių!

Dantų laminačių procedūros eiga

1 žingsnis. Konsultacija: Atvykite į konsultaciją su gyd. Birute Šlekiene. Gydytoja įvertins Jūsų dantų ir burnos būklę bei Jūsų poreikius, detaliai paaiškins procedūros eigą, pateiks individualizuotą planą ir maloniai atsakys į bet kokius klausimus.

2 žingsnis. Dantų paruošimas laminatėms ir atspaudų nuėmimas. Švelniai atliekamas dantų paviršiaus apdirbimas, kad būtų užtikrintas laminačių tvirtumas ir ilgaamžiškumas. Toliau atliekamas laminačių gamybai reikalingų atspaudų nuėmimas ir svarbių detalių sufotografavimas, kad būtų preciziškai perteikiamas paciento veido, sąkandžio ir dantų formos unikalumas, spalva. Pagal šiuos duomenis laminatės gaminamos tik kruopščiai atrinktose dantų technikų laboratorijose. Iki kol bus pagamintos nuolatinės laminatės, kad nebūtų nepatogumo jausmo, pacientui uždedamos „laikinosios” laminatės

3 žingsnis. Laminačių uždėjimas. Iš laboratorijos pagamintos laminatės priimamos tik dar kartą atsakingai jas patikrinus, atlikus pamatavimus. Pagamintos laminatės specialia medžiaga pricementuojamos.

Atliktų darbų pavyzdžiai

Laminatės
Pilnas viršutinio žandikaulio atstatymas EMAX laminatėmis
Laminatės
Trys Emax laminatės, viena Emax karūnėlė ir estetiškai plombuotos iltys.
Laminatės
Pilnas viršutinio ir apatinio žandikaulių atstatymas EMAX laminatėmis
Laminatės
Viršutinis žandikaulis 10 vnt. Emax laminačių.

Atsiliepimai

Susisiekite  +37061207999 info@aboutsmile.lt arba palikite pranešimą kontaktų puslapyje.