Kodėl Straumann dantų implantai?

Strauman dantų implantai

Straumann dantų implantai – pacientų ir gydytojų pasirinkimas Nr.1 visame pasaulyje Jau daugybę metų. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, šveicariška kokybė, platus asortimentas ir visada lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

Aukščiausi prigijimo rodikliai. Švedijoje atliktas vienas didžiausių nepriklausomų tyrimų odontologijos istorijoje parodė, kad gydymo sėkmė labai priklauso nuo implantų gamintojo. Tyrime Straumann implantai buvo nuo 6 iki 60 kartų efektyvesni nei kitų gamintojų (Derks et.al., 2013).
Nors neįmanoma garantuoti kiekvienos operacijos sėkmės, daugelis tyrimų rodo, kad su Straumann Roxolid SLActive implantais net sudėtingais atvejais (diabeto, prieš vėžinio švitinimo ar kaulo priauginimo operacijos) pavyksta pasiekti geresnį nei 99% implantų prigijimą (Nelsen, et al., 2016, Cabrera-Dominguez J et al., 2017, Knandelwal N. et.al., 2013).
Implanto prigijimo rodiklius lemia medžiaga, iš kurios jis pagamintas, taip pat – implanto paviršius, jo forma ir jungtis su dantų vainikėliu.

Straumann dantų implantų lydinys – ROXOLID

Titano ir cirkonio lydinys – 40 % stipresnis už standartinį titaninį implantą, todėl leidžia naudoti mažesnio diametro implantus ir taip net 54 % atvejų išvengti papildomos kaulo priauginimo operacijos. Beveik pusei pacientų trūksta žandikaulio kaulo storio, todėl tenka priauginti kaulą, o tai padidina gydymo kainą ir ilgina gijimo laikotarpį. Straumann dantų implantai su Roxolid lydiniu leidžia naudoti 3,3 mm, vienu diametru mažesnį implantą ir 54 % atvejų išvengti kaulo priauginimo operacijos bei atlikti mažesnę intervenciją į žmogaus organizmą.

ROXOLID

Straumann dantų implantų paviršius – SLACTIVE

Antiuždegiminis – chemiškai aktyvus, didelės energijos paviršius veikia makrofagus ir mažina pirminį uždegimą, taip ženkliai pagerindamas implanto prigijimą. Ypatingai geras prigijimas diabetu sergantiems pacientams. Tyrimą atliko prof. Nelson. Ji specializuojasi vėžiu sergančių pacientų gydyme. Įrodyta, kad SLACTIVE gali lemti 100% sėkmę, net ir sunkiai sergantiems pacientams.

Hidrofilinis – pritraukia ir stabilizuoja kraują, bei daugiau nei 50% paspartina kaulo formavimąsi aplink implantą. Įsukus paprastą (ne SLACTIVE) implantą, organizmas pirmiausiai nuo jo “nuvalo” angliavandenilius ir tik tada pradeda gijimo procesą. Straumann dantų implantai su SLACTIVE turi gerokai mažiau angliavandenilių, todėl organizmas greičiau pradeda gijimo ir prigijimo procesą. Hidrofilinis paviršius geriau pritraukia kraują.

Straumann SLACTIVE

About Smile – klinika, kuria galite pasitikėti

About smile klinikoje dantų implantacijas Straumann implantais atlieka patyrusi gydytoja burnos chirurgė Dainora Jankauskaitė, kuri yra savo srities aukšto lygio profesionalė, implantaciją atliekanti naudodamasi šiuolaikinėmis technologijomis bei mokslo pasiekimais. Gydytoja odontologė – burnos chirurgė Dainora Jankauskaitė pacientų pasitikėjimą pelniusi ne tik kruopščiai atliekamomis implantacijomis, bet ir dėl kitų atliekamų sudėtingų chirurginių procedūrų: retinuotų – sudėtingos anatomijos protinių dantų šalinimų, kaulinių defektų atstatymo ir sinuso dugno pakėlimo operacijų, kaulinių cistų šalinimų, dantų šaknų rezekcijų, klinikinių vainiko prailginimų, lūpos ir liežuvio pasaitėlių plastikos.

Registruokitės ir parinksime Jums tinkamiausius implantacijos sprendimus, individualiai įvertinsime Jūsų situaciją ir atsakysime į visus kylančius klausimus.

Susisiekite  +37061207999,   info@aboutsmile.lt arba palikite pranešimą kontaktų puslapyje.